Andrzejki dla klas I - III

29.11.2015, 18:35, Alina Tomaszewska

Andrzejkowa dyskoteka
Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń.


26 listopada w naszej szkole odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III .W tym dniu sala lekcyjna została zamieniona w „salę wróżb”. O ten magiczny nastrój zadbali uczniowie z klasy trzeciej. Każde dziecko miało możliwość poznania swojej wróżby na bliższą i dalszą przyszłość, oczywiście z „przymrużeniem oka”. Wróżby przeplatane były zabawami i pląsami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Był to dzień pełen tajemniczych wróżb i czarów.

 

 

Fotogaleria>>>

 
« Wstecz