ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ…

03.01.2014, 20:11, Beata Kaczmarek

19 grudnia, w prawdziwie już świątecznej atmosferze, z kolędami w tle, nastąpiło wręczenie nagród dzieciom wyróżnionym w konkursie plastycznym pod hasłem „Święta tuż, tuż…” organizowanym przez oddziały przedszkolne naszej szkoły. Była to już IV edycja konkursu, w której wzięło udział 77 dzieci z Zespołu Szkół w Chociczy i Klęce oraz Szkoły Podstawowej w Boguszynie i Kolniczkach.


Jury miało naprawdę trudne zadanie, ponieważ prace przedszkolaków są coraz ciekawsze i twórcze. Oprócz tradycyjnych kredek i farb, dzieci w swoich dziełach wykorzystały: plastelinę, papier kolorowy, watę, płatki kosmetyczne, materiał, różnego rodzaju ozdoby świąteczne, słomę, świerk, korę, patyczki od lodów, a nawet kapsle, ryż, fasolę i przyprawy (liść laurowy i pieprz). Rozstrzygnięciu konkursu towarzyszył wernisaż zorganizowany na korytarzu naszej szkoły. Konkurs rozpatrzono w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza: 3-4- latki i grupa starsza: 5-6- latki. Nagrody i wyróżnienia zdobyli:
• w grupie młodszej: I miejsce - Kacper Kapłon z Klęki – 4 - lata, II miejsce - Eryk Nawrocki z Klęki - 4 - lata, III miejsce - Antoni Siejak z Klęki - 4 - lata, wyróżnienie - Filip Jankowski z Chociczy, 4 - lata,
• w grupie starszej: I miejsce - Maciej Szulc z Kolniczek, 6 - lat i Bartosz Kiel z Boguszyna, 5 - lat, II miejsce - Karolina Nowaczyk z Kolniczek, 6 - lat i Kornelia Kaczmarek z Klęki, 5 - lat, III miejsce - Aleksandra Rejniak z Chociczy, 6 - lat i Jakub Kaźmierczak z Kolniczek, 5 - lat. Wyróżnienia zdobyli: Filip Towarek z Kolniczek, 5- lat, Zuzanna Słowińska z Kolniczek, 5 - lat, Jakub Półrolniczak z Klęki, 5 - lat, Wojtek Ławniczak z Chociczy, 5 - lat, Mateusz Antczak z Chociczy, 6 - lat, Maria Macioszczyk z Klęki, 6 - lat, Milena Sobczak z Boguszyna, 5 - lat, Dorota Konarkowska z Kolniczek, 5 - lat, Julia Nowak z Kolniczek, 6 - lat, Wiktoria Józkowiak z Kolniczek, 5 - lat i Maja Durczak z Klęki, 5 - lat. Nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz puzzle 3D i zwykłe puzzle. Wszystkim mocno gratulujemy, a tym, którym nie udało się tego roku, mówimy: ”Głowa do góry” i zapraszamy do V edycji naszego konkursu. Po słodkim poczęstunku w świątecznych nastrojach przedszkolaki wraz z rodzicami i opiekunami opuścili mury naszej szkoły. Cóż, pozostaje czekać do następnego roku.
 

FOTOGALERIA >>>

 

DYPLOMY >>>

 
« Wstecz