Święta tuż tuż

21.12.2015, 21:32,

17 grudnia nastąpiło wręczenie nagród dzieciom wyróżnionym

w konkursie plastycznym pod hasłem „Święta tuż, tuż…” organizowanym przez oddziały przedszkolne, Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kolniczkach. Była to już VI edycja konkursu, w której wzięło udział 28 dzieci z Zespołu Szkół w Chociczy i Klęce , przedszkola ,, Stokrotka” w Nowym Mieście nad Wartą oraz z naszej szkoły.


Dzieci w swoich pracach wykorzystały: plastelinę, papier kolorowy, watę, płatki kosmetyczne, krepę , różnego rodzaju ozdoby świąteczne, . Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na wystawie. Konkurs rozpatrzono w dwóch kategoriach wiekowych: grupa młodsza: 2,5-4lat i grupa starsza: 5lat. Nagrody i wyróżnienia zdobyli:
W kategorii 2,5-4 lat:

I miejsce- Kaczmarek Wiktoria z Kolniczek
II miejsce- Anastazja Gawrońska z Kolniczek
III miejsce- Oliwia Świgoń z Chociczy

Wyróżnienia:

1. Zuzanna Roguszczak z Kolniczek
2. Aleksander Suś z Kolniczek
3. Aleksander Józkowiak z Kolniczek
4. Joanna Nowaczyk z Kolniczek

W kategorii 5 lat:

I miejsce- Wiktoria Bierła z Kolniczek
II miejsce- Zofia Grzeszczak z Chociczy
III miejsce- Agata Marciniak z Nowego Miasta nad Wartą

Wyróżnienia:

1. Tobiasz Świgoń z Chociczy
2. Wanessa Wiśniewska z Kolniczek

Nagrodzeni otrzymali dyplomy, puzzle, książki . Wszystkim mocno gratulujemy. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie w przyszłym roku szkolnym.

 

 

Fotogaleria>>>

                                  

 
« Wstecz