ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

10.01.2017, 19:08, Beata Świderska

23 LISTOPADA obchodziliśmy po raz drugi w naszej szkole dzień pełen uśmiechów, dobrych uczynków i pozytywnych emocji, myśli i życzeń ,czyli „Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień”.


 Na kilka dni wcześniej ogłoszony został w szkole konkurs na „NAJŻYCZLIWSZĄ ŻYCZLIWKĘ”. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Julia Biecuszek ,Julia Nowak, Maja Wosińska, Piotr Jarzyniak, Dawid Jarzyniak. Jednak największym zaskoczeniem okazała się życzliwka czterolatków ze względu na swoje niecodzienne rozmiary.
Wiele emocji wzbudziły też wybory najbardziej życzliwej osoby. W każdej klasie oraz w oddziałach przedszkolnych odbyły się wybory drogą tajnego głosowania.
Za najbardziej życzliwe osoby w szkole uznano: Wiktoria Józkowiak, Kinga Merklinger, Maja Wosińska, Wiktoria Paszek
Wszystkim wyróżnionym wręczono ORDERY ŻYCZLIWOŚCI.
Tego dnia w szkole wszędzie dominował żółty kolor .Ponadto każdy z uczniów mógł zostawić swój ślad na ,,najdłuższym papierze życzliwości” w postaci miłego słowa, rysunku, życzeń czy pozdrowień. Uczniowie z klas IV – VI odczytali podczas apelu ABC ŻYCZLIWOŚCI.
Beata Świderska
 

 
« Wstecz