24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

13.01.2016, 19:28, Alina Tomaszewska


Kochani! 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej gminie dobiegł końca.
W tym roku na ulice Polski wyszło 120 tys. wolontariuszy, którzy kwestowali na rzecz podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.


10 stycznia 2016r. dziewięcioro wolontariuszy z naszej szkoły (Kinga Flis, Marta Szymczak, Jakub Kuhn, Piotr Wojcieszak, Anastazja Gołembniak, Piotr Miczke, Martyna Zalewska, Wiktoria Kowalewska i Mateusz Zaworski) wyruszyło w teren i zebrali kwotę 1622,93 PLN. Pogoda w tym roku dopisała, a uczniowie naszej szkoły jak zwykle spisali się na medal! Mieszkańcy okolicznych wiosek wykazali się ogromną hojnością.

Serdecznie Wszystkim dziękujemy!

 
« Wstecz